Dokumenty CCCDCA

Stanovy CCCDCA 

Klikněte na nadpis nebo odkaz v dalším řádku
Stanovy (také statut nebo organizační řád) je základní vnitřní právní předpis právnické osoby, zejména občanského sdružení nebo politické strany, u kterých jsou stanovy důležitou podmínkou při registraci.
Zdroj: wikipedia.cz

Informace k registraci

V roce 2014 jsme spustili administrační systém pro přihlašování, který slouží jak pro registraci do asociace, tak jako přihlašovací systém na MČR a na další akce asociace a podporované CCCDCA.

Oznámení a vyúčtování akce

Podklady pro oznámení a vyúčtování akce s podporou CCCDCA

Vzory souhlasů

Pro naše členy nabízíme ke stažení vzory souhlasů pro taneční tábory a víkendové akce, přihlášky do taneční skupiny a pro vystoupení s ohledem na GDPR.

– Stahujete ZDE –

 

Výroční zprávy

Výroční zpráva je dokument, který podává informaci o vývoji společnosti za dané období. Společnost prostřednictvím výroční zprávy informuje o finanční situaci, podnikatelské činnosti a výsledcích hospodaření za uplynulé účetní období a o vyhlídkách budoucího vývoje finanční situace, podnikatelské činnosti a očekávaných výsledků hospodaření.
Výroční zpráva je i nástrojem marketingové komunikace, jehož pomocí společnost prezentuje své cíle, filozofii a komunikační téma. Dobře zpracovaná výroční zpráva pomáhá budovat image společnosti, zvyšuje důvěryhodnost a posiluje její pozici na trhu.
Zdroj: wikipedia.cz

Každý rok připravujeme výroční zprávu a rádi zveřejníme i texty a fotografie spojené s činností našich členů. Podělte se s námi o vaše úspěchy, společná setkání a zprávy o činnosti vší taneční skupiny. 

Pro vaši zprávu o činnosti použijte tuto šablonu

Výroční zprávy CCCDCA

Výroční zpráva, rok 2012

Výroční zpráva, školní rok 2016-2017

Výroční zpráva, školní rok 2017-2018

Výroční zpráva, školní rok 2018-2019

Výroční zpráva, školní rok 2019-2020

Výroční zpráva, školní rok 2020-2021