OMČR – První info

Drazí přátelé,
sice jsme asi ještě daleko od finálových verzí choreografií pro MČR 2016, které se bude konat v Pardubicích, ale nedá se nic dělat, je třeba se zamyslet a říci, spíš napsat, o jaké kategorie se budete pokoušet.
Jedná se o první nástřel (předběžnou registraci) a budu velmi chápat pokud se to změní, ale potřebuji si vytvořit prostor pro maximální časový rámec akce. Tudíž Vás všechny žádám o vyznačení počtů předpokládaných choreografií, je mi jasné, že se třeba něco nestihne dotrénovat a naopak někdo může překvapit vlastní iniciativou…
Jakmile budu mít tyto informace, budu po Vás chtít další upřesnění, vybrat si ubytování( klasické třídy vs. penzion), stravu a podobně. Vše bude cca tak, jak jste zvyklí. Budu se snažit o vytvoření harmonogramu, který bude příjemný pro všechny účastníky s pohodovým odjezdem.
Vyhlášeny jsou všechny kategorie dle platného soutěžního řádu + OPEN v cloggingových kategoriích.
Aby jste se měli na co těšit, tak prozradím malé útržky: Pokusíme se vytvořit nový český rekord v počtu stepujících jednu choreografii na jednom místě (později se Vás budu ptát, zda budete chtít certifikát nebo knihu se zapsaným rekordem – je to bohužel zpoplatněné – Agentura Dobrý den Pelhřimov), zajišťuji doprovodný program na dostihovém závodišti, kde nebudou tentokrát koně, ale netradičně psi a největší psí festival v ČR ( můžete se i aktivně účastnit s vlastním pejskem) a další neprozradím. Ať se máte na co těšit.
Takže prosím o zapsání do asociačního systému na: system.cccdca.cz v levém sloupci – sekce nadcházející MČR – předběžné přihlášky (nyní nepotřebuji žádná jména, názvy, časy – jen počet). pokud jste již registrovaní, je to záležitost pár minut.
Pokud to někomu nepůjde, tak mi dejte info alespoň do mailu: kategorie, počet choreografií (rysava@organizaniservis.eu).
Děkuji a už se vás všechny těším nejen na mistráku, ale před tím třeba v Praze na tančírně.
Krásné dny a trénujte
Marcela Ryšavá

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.