Povídejme si

Rádi se dozvíme vaše náměty, připomínky, ale také radosti a úspěchy.
Napište nám do diskuze…

Diskuzní příspěvky jsou schvalovány a CCCDCA si vyhrazuje právo neuveřejnit urážlivé komentáře a příspěvky, které jsou v rozporu ze zákony a obecnou morálkou. 

5 komentářů


 1. // Odpovědět

  Našel, prosím Vás, někdo ve Znojmě černé tričko s nápisem Nirvána? Pokud ano, ozvěte se prosím Honzovi z Klepeta na tel. 728710994. Děkuji


 2. // Odpovědět

  Ahojte všichni , není tu někdo kdo by nám prodal 1-2 červené sukně z choreografie 2000 ?
  Díky Lenka Virginka


 3. // Odpovědět

  Ad MČR Pardubice – pokus o nápravu dobrého jména Lentilek.
  V pátek na poradě zazněla informace, která vyzněla tak, že za vše co neklape mohou Lentilky, protože příslibily pomoc a pak se na to „vykašlaly“.
  Pravda je taková : před více než rokem se řešilo, kde bude probíhat mistrák 2016, o další ročníky byl zájem, ale tento relativně nejbližší nikdo nechtěl. Marcela Ryšavá se nabídla, že ho uspořádá, ale nemá na to lidi. Zástupci Lentilek a Calipsa tenkrát nabídli, že vypomohou. Od té doby se nikdo nikdy neozval. Nám Lentilkám to ani divné nepřišlo, protože v Pardubicích mezitím vznikla cloggující skupina maminek, holky Ryšavých spolupracují s Klepetem, kde je hafec přerostlíků, takže jsme zůstávaly v klidu. Ani měsíc předem, když jsem Marcele napsala, že přijedeme až v sobotu odpoledne, nedala vědět, že s námi ale počítá při organizaci. Takže se tímto omlouváme, ale cítíme se být nevinní.
  Za CTS Lentilky Pšenčná Blanka


 4. // Odpovědět

  Dobrý den,
  rád bych vás pozval na další tradiční 22. Americký týden s country tanci, square a line dancingem a cloggingem, na kterém se setkáme v týdnu 10.-17.7. ve westernovém městě Šiklův mlýn. Informace jsou k dispozici na webu http://www.americkytyden.cz
  Medvěd

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.