TNC Elite (USA) Workshop

Od středy 21.11. do pondělí 26.11. bude v ČR 9 členů špičkové americké cloggingové skupiny TNC Elite. Chtějí vidět, jak se v ČR clogguje a ukázat nám své umění, a proto se rozhodli navštívit Pardubickou Ryengli. Na sobotním country bále zatancují několik choreografií a rád bych s nimi také rád udělal společný česko-americký freestyle.
Kromě toho s nimi uspořádáme cloggingový workshop v Pardubicích v pátek 23.11. od 17 do 21 hodin. Vím, že někteří mohou dorazit později, jiní naopak budou muset odejít dříve (např. na prostorovku do Ideonu). Vůbec to nevadí, protože jednotlivé lekce budou na sobě nezávislé. Místo konání je ještě v jednání, ale zcela jistě to bude maximálně 20 minut pěšky od Ideonu. Učit budou samozřejmě především Američané, dále nás něco naučí Bob, Šárka Hulínská s Jakubem Žákem, Marek Chytra a já. Kromě toho bych rád, kdyby nám Američané též stručně povyprávěli o historii a současnosti cloggingu v USA.
Abychom zaplatili pronájem sálu, bude cena workshopu 100 Kč na osobu. V ceně bude drobné občerstvení pro lektory i všechny účastníky.
Napište mi prosím následující informace:
1) Přibližně kolik vás na workshop přijede
2) V kolik hodin přijedete a v kolik hodin odejdete
3) Zda máte také chuť být lektorem workshopu a naučit nás krátkou sestavičku
4) Zda si chce někdo z vašeho souboru zatancovat freestyle s Američany na sobotním country bále.
Případné otázky rád zodpovím:
Budu rád, když informaci rozšíříte také do souborů mimo CCCDCA.
Přeji hezký den a těším se na vás 🙂
Honza Kudláček