Setkání vedoucích a porotců

EDIT 8.1.2021: Vážení tanečníci a vedoucí, s lítostí vám oznamujeme, že nás stávající situace nutí zrušit připravovanou víkendovou taneční akci. Zaplacené zálohy vám budou vráceny během několika příštích dnů. Pokud se nám podaří vymyslet vhodný termín, pokusíme se obdobnou akci naplánovat v průběhu jarních měsíců. Všem přejeme pevné zdraví a doufáme, že se s vámi brzy setkáme na tanečním parketu.

Vážení tanečníci, porotci, choreografové, lektoři, vedoucí, podporovatelé, příznivci…

Rádi bychom vás pozvali na lednovou Víkendovou tančírnu, která v roce 2021 bude zároveň s tradičním Setkáním vedoucích, porotců a lektorů CCCDCA. Setkání se mohou zúčastnit i další členové a přátelé CCCDCA. Tančírna jako taková je otevřena všem zájemcům bez rozdílu. Sejdeme se o víkendu 22.-24. ledna 2021 v rekreačním středisku v obci Krasnice nedaleko Přelouče (koukněte schválně do map, jaký poetický kraj to je – v okolí jsou obce jako Brambory, Svatý Mikuláš, Jedousov 🙂 ) no úžasný kout Čech to jest!

Přihlašování bylo spuštěno přes náš systém. Pevně věříme, že v lednu již bude možné tuto akci uskutečnit a přivítat vás v co nejhojnějším počtu. Témata setkání CCCDCA budou upřesněna během ledna.