OMČR 2017 – informace z místa dění

Zdravím všechny ze Znojma a sděluji vám, že jsme právě spustili předběžné přihlašování na mistrák ve Znojmě.

Co to pro vás znamená? V podstatě nic zásadního.

Pro ty, kteří již provedli svou registraci v registračním systému CCCDCA http://system.cccdca.cz/ nezbývá než se přihlásit do systému a v levém sloupečku kliknout naPředběžné přihlášky a zde pro kategorie „A“ – country napíšete jedničku v kolonce dané kategorie a jedničku, popř. dvojku pro kategorie jednotlivců B – step (podle toho kolik soutěžících budete v kategorii mít) Nenajdete zde tlačítko pro uložení, toto proběhne automaticky, když vyplníte jednotlivá políčka a kliknete na „Enter“ své klávesnice.

Pro ty, kteří se ještě nezaregistrovali, je potřeba a hlavně nutnost, provést registraci svého souboru v systému a dále postupovat stejně jak je uvedeno výše. Pokud si nebudete vědět s registrací rady, nebojte se mi napsat popř. zavolat a domluvíme se.

Chci vás poprosit o zapsání vašich choreografií do předběžných přihlášek. Jednak si vyzkoušíte systém a hlavně si ve Znojmě uděláme představu o časovém harmonogramu soutěže a pokud budeme vidět čas a prostor pro doplňkové aktivity, budeme je moci pro vás v klidu přichystat.

V systému je stále uvedená kategorie B0, tuto prosím nevyplňujte.

Předběžná registrace je pouze do 28.2. od 1. března zahájíme ostrou registraci soutěže.

Děkujeme a těšíme se na vás.

Jiří Blažek
vedoucí a manažer
TCS Zuzana
Z N O J M O
www.tcs-zuzana.cz
tel. 605 71 21 61