Letní taneční škola A

Letní taneční škola A tentokrát proběhne ve středisku LITES v obci Borovice v termínu 30. července až 6. srpna 2023. Pro všechny děti připravujeme bohatý taneční program vedený několika lektory, choreografickou dílnu a pohybovou a taneční průpravu, dále pak výlet do Českého Ráje, hry a soutěže. 

Pro sedmý ročník této taneční akce jsme vybrali velice pěkné místo, které leží nedaleko Českého ráje. V areálu rekreačního střediska Lites Borovice – Mukařov najdeme vše, co potřebujeme – pohodlné ubytování, dostatečný prostor pro tanec i hry. Mimo stravy podávané v jídelně je v areálu k dispozici také kiosek, kde lze zakoupit drobné občerstvení. V rámci programu jistě využijeme blízkost CHKO Český ráj.

Na LTŠ rádi uvítáme děti od 7 do 17 let, o které bude po celý den postaráno. V péči je budou mít vedoucí a instruktoři. Nebráníme se však ani účasti dospělých tanečníků, kteří se mohou v rámci programu zúčastnit jakékoliv taneční lekce. Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte kontaktovat prezidentku Evu Vítovou nebo napište na asociační mail cccdca@cccdca.cz