Dopis prezidentky k MČR 2020

Vážení tanečníci a další příznivci tance,

současná situace v ČR nás podněcuje k tomu, abychom příliš neplánovali. Já osobně však bez plánů nedokážu existovat. Patřím k té skupině lidí, která má svůj čas ráda pod kontrolou a také se těším na všechny připravované akce včetně těch tanečních. Pro CCCDCA je jednou z nejdůležitějších každoročních akcí Mistrovství ČR. Tento rok nás však zaskočila pandemie a donutila nás vše, co už bylo pečlivě připraveno a přichystáno naprosto přebudovat. Největší tíha padla samozřejmě na pořadatele v čele s Lenkou Gruntorádovou. Jejich více než roční snaha připravit tento ročník by měla přijít vniveč. To si samozřejmě nikdo nepřeje, a proto začalo dlouhé jednání, ze kterého vzešel nový termín MČR. 

Nově jsme tedy MČR naplánovali na víkend 27. – 29. listopadu 2020. V tuto chvíli asi řada z vás namítá, ale to je Pardubická Ryengle. Ano, toto je také termín PR. Zvažovali jsme řadu možností, nakonec vyhrála právě tato. Po vzájemné domluvě s pořadateli Pardubické Ryengle, jsme se rozhodli uspořádat tyto dvě akce na stejném místě, ve stejném termínu. Nebojte se obě tyto soutěže proběhnou podle svých pravidel ve svém osobitém duchu. Pro dětské skupiny to znamená, že nepřijdou o nic, co běžně bývá na MČR s výjimkou dospělých kategoriích otevíraných jako OPEN. Všechny tyto kategorie by měly proběhnout v rámci Pardubické Ryengle. 

Osobně věřím, že se nám podaří tento náš nový plán uskutečnit k vaší plné spokojenosti, že se sejdeme v Pardubicích a užijeme si víkend nabitý tancem, že se vaše běžná činnost brzy vrátí do normálu, že se budete moci opět scházet na zkouškách a trénincích a dopilovat své nové choreografie, že prostě budete zase žít i tancem. Sledujte naše webové stránky, sledujte facebook, sledujte také Pardubickou Ryengli, aby vám neušla žádná informace k MČR i PR ?

Pokud možno pěkné Velikonoce přeje
Eva Vítová 
Prezident CCCDCA